Atölye ile tanışın sağlınız şekillensin!

Beslenme programınızın oluşturulması ve takibi öncesinde çok daha iyi hizmet alabilmeniz adına ücretsiz bir ön görüşmeye bekliyoruz.

Unutmayın başlamak için en iyi zaman şu andır. Hemen bizimle iletişime geçin!

  • (0372) 323 77 77
  • info@beslenmeatolyesi.net
  • Müftü Mah. Yazar İlhami Soysal Cad.
    No.44 Kat:1, 67320 Ereğli/Zonguldak

İlk buluşmamızda ücretsiz ön görüşme yapıyoruz. Sizden istenecek tahlil veya testleri belirliyor, ilk ölçüm gününüzü kararlaştırıyor ve öncesinde yapmanız gerekenleri konuşuyoruz. Ön görüşme için sadece randevu alarak gelmeniz yeterlidir.

Danışmanlık paketlerimiz aylık şeklindedir. Ücretsiz ön görüşmeden sonra her hafta mutlaka kontrole çağırıyoruz. 1 aylık pakette 4 görüşme yapıyoruz.

Evet Cihaz ölçümünden en az 3 saat önce tüm besin ve içecek alımını durduruyoruz.

Evet oluşturduğumuz diyet listesine göre istediğiniz öğünleri kapıya teslim istediğiniz adrese gönderiyoruz. Danışmanlık almadan da diyet yemekleri servisinden faydalanabilirsiniz.

Zayıflama-kilo alma-emzirme-detoks ve sporcu paketlerimiz şu an mevcut.

Ofisimize gelemeyen danışanlarımıza watsapp veya Skype üzerinden görüşme sağlayıp diyet programı oluşturuyoruz.

Online olarak dünyanın her yerinden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

9:00 – 19:00 saatleri arası 0372 323 77 77 numaradan arayarak ulaşabilir,  ortak belirlediğimiz her gün ve saatte görüşme sağlayabiliriz.

Yeni doğan bebek beslenmesinden başlayarak her yaşta hizmet veriyoruz.

Danışanlarımızla ortak belirlediğimiz hedef doğrultusunda ilerliyor görüşme sıklığını, diyete devam sürecini birlikte oluşturuyoruz. Hedefe ulaştıktan sonra da aylık koruma programlarıyla devam edebiliyoruz.

Go top